Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Már egy ideje hordom az...

Már egy ideje hordom az éjszakai fogszabályzóm és hirtelen elkezdett fájni. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja van éjszakai fogszabályzóm, az első néhány nap kivételével nem volt semmi baj, egyáltalán nem fájt a fogam, de most hirtelen elkezdett nagyon fájni, ha beteszem. Rendesen hordom, minden éjjel, ezért sem értem, hogy ez mitől lehet. Valakinek esetleg valami tipp? Előre köszönöm a válaszokat:)

2021. nov. 7. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom elkezdtek visszarendeződni a fogak, úgy tűnik nem elég neki, hogy csak éjszaka hordod.
2021. nov. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem annak idejen az allando levetele utan ugy kellett hordanom, hogy nappal is minel tobbet. Es honapokkal kesobb volt eleg csak ejszaka.

Csak arra gondolok, hogy ott a fog arrebb mozdult, de meg visszafordithato.

Vagy veletlenul meg ha csak par napja, noknel menstruacio elott annyi minden erzekeny, nekem akkor fogaim is pl.

2021. nov. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!