Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó levétele után 2...

Fogszabályzó levétele után 2 évvel az egyik fogam elkezdett eltolódni, ha újra elkezdem hordani az éjszakait visszaáll?

Figyelt kérdés
Most ahogy elkezdtem erről olvasni sokan azt írják hogy az éjszakait nem szabad abbahagyni. Nekem az orvosom azt mondta 1 évig kötelező, ezt be is tartottam. De most észrevettem hogy alul az egyik elkezdett befelé tolódni. Ha elkezdem újra hordani az éjszakait attól visszaáll? Csak egy kicsit fordult el, nem is vettem észre idáig. Nagyon nem szeretném ha mégegyszer fel kéne rakatnom :( Most fel is raktam az éjszakait, nagyon nagyon szorít de ráment. De vajon vissza tudja tolni ha napi 10-12 órát hordom?
2017. márc. 29. 14:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg igen.
2017. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!