Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ezzel lehet enni is?

Ezzel lehet enni is?

Figyelt kérdés

Megrendeltem ezt a terméket sajnos elől hiányzik egy fogam és így mosolyogni szegyellem, anyagilag nem állok olyan jól, hogy csináltassak egy fogat és ezt rendeltem meg. Tudom nem biztos, hogy ez jó de felhelyezés után lehet vele enni? Az a fog nem fog elmozdulni, ahol nincs fog és csak ez a helyettesítő van?


[link]



2021. nov. 8. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

A SNAP-ON-SMILE IDEIGLENES FOGHÍD viselése semmilyen korlátozással nem jár, ugyanúgy élvezhetjük kedvenc ételeinket és italainkat, mint a foghíd viselése előtt.

ezt írta az útmutatónál

2021. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem a fogaidra lett tervezve (lehet tul kicsi, tul nagy) na meg valoszinuleg nagyon gagyi muanyag hatasa lesz, nem hiszem, hogy fogod tudni hordani. Enni meg ezzel plane nem, meg ragasztott mufogsorral is nehez sokszor, ezzel megkockaztatom, hogyha fel is megy a fogadra, az eves lehetetlen.
2021. nov. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Hát, én szkeptikus vagyok ezzel. Csak a felső fogsorra rendelhető. Ráadásul mindenkinek más méretűek a fogai. Nagy az esélye, hogy méretben, színben el fog ütni az alsó fogsortól.

És mivel rámegy a fogsorra, az nagyobb lesz, így az illeszkedés az alsó fogsorra is megkérdőjelezhető, így a rendes evés is, függetlenül attól, mit írnak a honlapon.

De ez csak az én laikus véleményem.

2021. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném..
2021. nov. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!