Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az első fogamon van egy kis...

Az első fogamon van egy kis romlási folt, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A bal 1-ről van szó, kábé 2-3mm átmérőjű lehet, és a két első fogam találkozásánál, úgy, hogy egy nagyon picit a fog oldala is "romlott". Ez már ilyen legalább 2 éve, azóta semmi romlás nem állapitható meg rajta. A fogorvostól meg nagyon tartok, már alapról a rendelőre gondolva is rosszul vagyok... :S
2010. szept. 4. 14:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát magától tényleg nem fog visszanőni, úgyhogy elég kézenfekvő a válasz... Amúgy tesómnak csak egy icipici lyuk volt a fogán, utána közölte vele a fogorvos, h belül már nincs is kb semmi, mert szétrohadt. Csak kívülről annyira nem látszik. Ja és mikor már fáj is, az elég végső fázis általában. Ne halogasd, mert a másik fogad is tönkreteszi könnyen.
2010. szept. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én az első fogamat lézertöméssel tömettem be. Nem fájt és mintha semmi sem lenne ott.
2010. szept. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!