Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek fogszabályzó...

Mit tegyek fogszabályzó fájdalom ellen?

Figyelt kérdés
tegnap tették fel az alsót, viszont teljesen elviselhetetlen a fájdalom. előtte már volt felső, szóval nem teljesen új ez a fogszabályzós dolog. a számat belülről is teljesen vágja, amire teszek viaszt, viszont 0-24 ez nem megoldás... továbbá belülről is fáj, az ínyem, minden. mint említettem, a fájdalom nem új, szóval biztos, hogy ez is normális, viszont kérnék egy kis segítséget, hogy ha valakinek van valami tapasztalata, hogyan lehetne ezt így megkönnyíteni, az jó lenne, mert tényleg alig tudok koncentrálni bármire, vagy beszélni. az evést meg se említem...

2021. nov. 17. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az első pár nap nekem is ilyen volt. Cataflamot tudom javasolni, nagyon jól hat.
2021. nov. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, Flector, Cataflam, ha annyira fáj. :( Nekem féléve vannak fent, de 1-2 napig fájt csak, szerencsém volt.
2021. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!