Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig bírtátok legtovább...

Meddig bírtátok legtovább fogfájással?

Figyelt kérdés
Egy tömött fogam tompán fáj a nap 24 órájában, már kb 1 hete. Előtte is volt hogy éreztem, de nem egyfolytában. Viszont a közelben az egyetlen normális fogorvos szünetelteti a rendelését, és januárba lehet csak hozzá menni. Kibírható vajon addig? Ti meddig bírtátok legtovább?

2021. nov. 23. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Ne várj semmiképp januárig. Ha a szokásos helyre nem tudsz menni, keress másikat. Ha csak messzebb van normális, akkor menj oda, de nagyon nem jó ötlet fogfájással 2 hónapot várni. Addigra sokkal rosszabb lehet az állapota és amit most könnyen tudnának kezelni, akkor már okozhat komolyabb gondot.
2021. nov. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kibírható, vagy nem. Ezt nem lehet előre megjósolni. Biztos vagyok benne, hogy vannak még normális fogorvosok, akkora kockázatot nem ér az egész, hogy aztán pont Szent Este kezdjen iszonyatosan fájni, mert akkor aztán kapkodhatod jobbra balra a fejed, hogy hol van ügyelet, de az biztos, hogy sehol nem fognak tárt karokkal fogadni, ha látják, hogy ez a fog nem most kezdett el fájni. Menj el minél hamarabb, nincs mire várni.
2021. nov. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Katasztrofális a helyzet. Ma 3 másik maszekot hívtam, kettő ezek közül zsúfolva van, hetek múlva lesz csak időpont, a 3. karanténban épp. 😐
2021. nov. 24. 17:13
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Szegfűszeg! Nem vicc, ez is van olyan hatásos, mint egy méregdrága fájdalomcsillapító. Fogfájásra is tökéletes, amíg el nem jutsz orvoshoz.
2021. nov. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!