Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Panoráma röntgen,ért hozzá...

Panoráma röntgen,ért hozzá valaki?Bölcsességfog probléma?

Figyelt kérdés

[link]


48-as fogam szuvas,azzal lenne probléma.



2021. dec. 10. 18:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Én annyira nem értek hozzá, de a jobb felső bölcsességfog nem fér ki, rosszul nő... Fogorvos nem mondta, vagy miért nem őt kérdezed? Ha a másik három kinőtt bölcsességfogad szuvas, akkor meg miért nem tömi be, tömeted be? Az szabad szemmel is látszik, meg érzed is, nem?
2021. dec. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

A többivel nincsen akut probléma,nem is szuvasok.

A fogorvos azt mondta,nézőpont kérdése a felső kihúzása,de abszolút nem akut,ezzel évekig,évtizedekig elvagyok.

A kérdés most a 48-as fog.Jövő héten viszem vissza megnézetni

2021. dec. 10. 19:27
 3/15 anonim ***** válasza:
23%

Kiműtése.... Egyébknt tapasztalat, nekem sem akarták kivenni, most 4 évre rá szétnyomott egy ideget, zsibbad a fél arcom és eltolta a többit elöl...


Honnan tudjam, hogy lyukas-e, nem látod? Akkor megmondja... Kívülről nem látod?

2021. dec. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Bal alsó nyolcast kérdezed? Azon van egy pici lyuk, de nem érzed, látod?.... Illetve ne lepődj meg de jobb felső oldalt több helyen kilyukadt a két fogad között, kezdj el fogselymezni és tömesd be! +-as és 4-es között, 4-es és 5-ös között, valamint az % és 6 között is kezd... És vetesd ki a bölcsességfogat, az probléma!
2021. dec. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%

3-as és 4-es

4 és 5

5 és 6 között bocsi

van lyuk

2021. dec. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Ja és a röntgen kép, amit linkeltél 10.29-én készült! 1,5 hónap alatt nem értél rá elmenni fogorvoshoz, hanem itt kérdezed?
2021. dec. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó,voltam fogorvosnál ,de nem szájsebészeti,oda nem lehet csak úgy menni időpont kell..

A többi foggal voltam fogorvosnál teljesen másokat mondott,a 48as fog nem is a bal alsó,ha nem értesz hozzá miért írsz...Én sem értek hozzá,de akkor nem kommentelek

2021. dec. 10. 19:51
 8/15 anonim ***** válasza:
19%

DE többet értek hozzá, mint t, plusz neked ott van a szád, fogad hozzá segítségnek. Egyébként úgy csinálsz, mint ha ez egy szolgáltatás lenne. Én magamtól próbálok segíteni, ha te 1,5 hónap alatt nem voltál vele fogorvosnál. De így segítsen valaki. De igen, a fogaid között rengeteg helyen lyukasak, amik szabad szemmel nem láthatók, de röntgenen igen, a 4-esed felül két oldalt lyukas, egyik helyen elérte a fog közepét is a szuvasodás....


De a 48 a bal alsó, a másik oldalt a röntgen alapján nnem lyukas a bölcvsesség... [link]

2021. dec. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%

Amúgy a röntgenen fordítva van, akkor lehet tévedtem és másik oldalt bal és jobb fordítva, de úgyis tudod, melyik...


Jobb alsó 8 a lyukas...

2021. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Sajnos,minden hozzászólásodból annyi jött le,hogy nem értesz hozzá,de akkor miért szólsz hozzá?Nincs semmi gond,de tényleg nem értem,a kérdésben direkt írtam,hogy,aki ért hozzá


1,5 hónap alatt voltam orvosnál-ahogy írtam is-de a 8as fogat szájsebész húzza,akihez még magán alapon is bejutni 3 hét,nagy csoda,hogy január előtt elvállalt

Egyébként sem tartozok semmi magyarázzattal,hogy jössz Te ahhoz,hogy a mosatni járványos időszakban bárki kérdőre vonj,hogy nem tud 3 nap alatt hiányszakmás szakorvoshoz bejutni


Mivel a fogorvos tömött be már fogat-nem azokat,amiket Te mondtál,tényleg nem értem,miért írsz ilyen kérdéshez


Hagyjuk is,nagyon köszönöm mindenkinek,aki a kérdésre válaszol és tud segíteni!

2021. dec. 10. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!