Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sajnos 4 húznivaló fogam van...

Sajnos 4 húznivaló fogam van minél előbb ki akarom vetetni őket mert munka mellett nem sok a szabim! Tehát 2 foghúzás között mennyi időnek kellene eltelnie? Ezt a fogpótlás miatt kérdezem! A gyógyulási időre lennék kíváncsi, hogy mennyit kell várni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nekem fogszabályozó miatt kellett 4 fogat húzni, én azt választottam,hogy kettesével.Kihúztak 2t, rá 2 hétre a másik 2t. A gyógyulási idő szerintem nagyon változó, és függ a fog méretétől is. Nekem speciel egy hónap alatt gyógyul be teljesen a tetejéig.A barátomnak aza egyik 2 hónapig tartott. Gondolom pótlásnál mindenképpen meg kell várni a teljes begyógyulást. Viszont az implantátumnál nem kel annyit várni azt tudom.

2010. szept. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól is függ hol vannak. Ha mind a 4 máshol (a 4 oldalon), akkor egyben sem lehetetlen, de az nem lehet egy leányálom. Arról nem is beszélve. hogy az 4 injekció, ezt nem hiszem, hogy bevállalják (meg neked sem ajánlom, az egész képedet nem fogod érezni). Szóval reálisan 2 kör.
2010. szept. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!