Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van itt, akinek nagyon korán...

Van itt, akinek nagyon korán kellett korona a fogaira? Vagy egyéb fogpótlás?

Figyelt kérdés

Még 20 leszek, de sajna rettentő romlékonyak a fogaim. Már szégyellem nagyon, nevetni sem merek, ez pedig az amúgy se nagy önbizalmamat, teljesen leveszi:(

arra gondoltam, hogy koronát készítettek majd a fogaimra, de attól tartok, hogy majd ezt észre fogják venni mások...hogy nem az igazi fogam:( és azon is aggódom, hogy ez majd ha lenne barátom, zavarni fogja őt...

van még vki így?mik a tapasztalataitok?

köszönöm!:)


2011. aug. 27. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!


Én 28 éves vagyok. 26 éves koromban ért egy baleset, aminek következtében a bal felső kismetsző fogam kitört, a mellette lévő szemfog pedig kettétört. Ezért nekem egy 3-as korona van feltéve. Igaz, hogy több, mint egy havi fizetésembe került, de nem észrevehető, sőt, az a 3 fog még szebb is, mint a többi egy icipicit.

Annyi hátránya van, hogy ha hideg szél fúj, akkor bizony fáj, mert az ideg benne van a 2 lecsiszolt fogamban. De nem olyan durva.

A barátomnak is van koronája, sokkal több, és hidd el, nem zavar :))!

2011. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat:)

kicsit megnyugodtam, h akkor nem láccik:$ és ha még jobban is néz ki...:)

nagyon sokat szomorkodtam a fogaim miatt már, mert ugyebár sokan lehet, h azt gondolják, nem ápolom rendesen a fogaim, pedig nem azért van, hanem mert gyengék, romlékonyak, de hát akkor nem kell aggódnom a fogpótlás miatt...:)

amúgy jól vagy már ugye, nincs semmi bajod ugye?

am köszi, hogy írtál:)

2011. aug. 27. 22:51
 3/6 anonim ***** válasza:

szívesen! Nincs már bajom, szerencsére "olcsón" megúsztam.

volt egy kis látászavar, egy kis agyrázkódás, sebek mindenhol, egy kis amnézia...nem emlékszem, hogy borultam fel a biciklivel. És valahogy azóta elég hibásan gépelek, sokat kell javítani. Azelőtt gyorsabban ment a dolog.

2011. aug. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ó szegényke:( remélem teljesen rendbejössz:) biztos idővel egyre jobban megy majd minden:)

jobbulást neked:)

és köszi mégegyszer a segítséget, a választ:)

2011. aug. 28. 16:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem kb. 22-24 éves koromra kellett, mert kb. 13 éves koromban a gyerekfogorvos elbénázta, azóta többször kezelték, végül ez lett.

nekem amúgy is kb. 0 az önbizalmam, de hogy ez látszik-e és változtat-e a dolgon, már nem is érdekel.

mondjuk ha barátnőmnek lenne ilyen, nem tudom, zavarna-e, de valószínű nem.

2011. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat:)
2011. aug. 29. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!