Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valakinek volt e mar ilyen?

Valakinek volt e mar ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16.-an volt szajsebeszeti beavatkozasom. A jobb oldali bolcsessegfogaim eltavolitasra kerultek (hal istennek)


Viszont most kezdtem eszre venni egy kemeny duzzanatott az also alkapcsomon az allam ivenel. A bolcsessegfogam elotti 2 fogam alatt.

Sajnos aza ket fog is serult, egy kelloen friss etel miatt ezert tomve vannak. Viszont az inyem szep, nem voros, picit erzekenyek a fogak de nem annyira mint foghuzas elott.

Szamban nem latszodik a duzzanat, csak ha megsimitom az alkapocs csontomat. :/ orvoshoz sajna csak 5.-e 6.-a kornyeken tudnek menni.



2021. dec. 31. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a nyirokcsomód az amit duzzanatnak érzel? Bölcsfog kiszedése után simán lehet, hogy amiatt van megduzzadva a nyirokcsomód
2021. dec. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy kozvetlen a fogam alatt lenne e nyirok csomo. :/. Gyulladasnak gondoltam de az felszivodott volna az antibiotikum szedese alatt. Joval a foghuzas elott mar jelen volt ez a problema.
2022. jan. 3. 05:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!