Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nyelv piercing után mi történi...

Nyelv piercing után mi történik, ha tejterméket iszok úgy, hogy utána rögtön öblítek/fertőtlenítek?

Figyelt kérdés
Reggelente tejeskávét szoktam inni, nap közben meg Nutridrinket (tápszert), mert enni nem nagyon tudok rendes ételt, és ötletem sincs, mi mást igyak energiaitalon kívül, amiben energia is van, és az éhséget is elnyomja valamennyire?

2022. jan. 5. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
De a piercing az kvafontos :D
2022. jan. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Tejeskávé, tápszer, energiaital + piercing, igazi csoda vagy.
2022. jan. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Nutridrinket? Miért? Miért nem tudsz enni? Egy csomó kaja van amit nem kell rágni és nem tejtermék, hogy fertőzést csináljon
2022. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon remélem, hogy ez trollkérdes, és ennyire buta ember nem létezik :)))
2022. jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Anorexiás vagyok, és nagyon válogatós is, baromi vicces, hogy rettegek meginni egy cukros üdítőt is, nemhogy rendes ételeket egyek.
2022. jan. 6. 01:17
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Igen, vicces. Örülök, hogy ráérsz ilyen hisztiket csapni. Az anorexia mentális zavar és terápiával "gyógyítható" ami tulajdonképpen a szülők helyetti nevelést jelenti. Abból a pénzből amiből a drága tápot meg energia italt veszed, vehetnél legalább heti egyszer egy fél kiló száraz csirkemellet azt kisütöd, megeszed és talán még jobban is éreznéd magad a bőrödben.
2022. jan. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Eleget tudok a saját betegségemről, köszi. Nem tudom miért kell más pénztárcájában turkálni, orvos írja fel nekem a Nutrit, így sokkal olcsóbb támogatással. Nem tudom, mikor “hisztiztem”, szerintem teljesen normálisan feltettem egy kérdést, higgyétek el, én lennék a legboldogabb, ha nem küzdenék ezzel
2022. jan. 6. 09:09
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Az a baj az ilyen önérzetes betegekkel, hogy ők meggyőzik magukat, hogy nekik azért nem megy a változás mert betegek és nem is próbálnak tenni semmit, miközben ez egy mentális zavar, amit a szakember is úgy "gyógyít meg", hogy szembesíti a pácienst saját magával, de a változást neked kell meglépned.

Itt egyszerűen arról van szó, hogy akarat gyenge vagy és pótcselekvésekkel próbálsz kompenzálni valamit.

2022. jan. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, majd akkor beszélj, ha tudod milyen érzés, milyen nehéz ez. Rengetegszer álltam fel és estem vissza, és képzeld, tudom, mit akarok pótcselekvésekkel kompenzálni, egy elég súlyos mentális zavart, amivel a hozzád hasonlóak egy napig sem bírnák ki. Pszichológiát tanulok, rengeteget olvastam a betegségemről, mivel lassan hat éve vagyok benne, ha annyira akaratgyenge lennék, már belehaltam volna, ne gondold, hogy többet tudsz erről, mint én.

Amúgy meg, nem ezzel kapcsolatban tettem fel kérdést, ha arra nem tudsz érdemben válaszolni, pazarold máshol az idődet :)

2022. jan. 6. 19:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Mircike, te vagy az?
2022. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!