Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem vagyok biztos, lyukas a...

Nem vagyok biztos, lyukas a fogam?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban érezni kezdtem egy borzalmas szájízt olykor de sosem tudtam hova tenni ezért nem törődtem vele annyira. Még a nyár végén volt, hogy édességekre elkezdett fájni a fogam de mivel nem ettem sokat így nem zavart különösebben ezért arra is legyintettem. Most az utóbbi napok után, viszont már a kedvenc ételeimnek és italaimnak is kellemtlen, ilyen rothadt hús íze van enyhén, és utána megint gyötör ez a borzalmas szájíz. Illetve ha megszívom a hátsó fogaim szintén előjön ez a kellemetlen íz. Időpontom fogorvoshoz már van, csak meg szerettem volna addig is bizonyosodni, hogy szerintetek a fogszuvasodás okozhat-e ilyen kellemetlen ízt, vagy lehet hogy más-e a probléma?

A válaszokat előre köszönöm!



2022. jan. 10. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha be van gyulladva, és már a genny jut be a szádba, akkor mondjuk lehet attól.
2022. jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!