Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy lehet, hogy sztk-ban a...

Hogy lehet, hogy sztk-ban a fogszabályozás több év folyamata?

Figyelt kérdés

Amíg magánban általában 1.5 év alatt letudják hagyományossal is.


Több hónap egy időpont sztk-ban két állítás között, vagy mi az oka ennek?


Osztálytársaim anno megkapták 9.-ben, és ballagáskor is viselték még..



2022. jan. 22. 13:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%

"Mindenkinek ezt ajánlom"

A fogszabályozás, mint a fogorvostudomány egy ága nem úgy működik, hogy bemegy Aranka, aki közli, hogy lesz egy ilyen vagy olyan fogszabályozó. Te nem ajánlasz senkinek semmit, mivel többféle anomália van, egyáltalán az sem mindegy, hogy ki, hány évesen érkezik, még annak is van jelentősége, hogy fiú vagy lány az illető, ebből adódóan számtalan készülék van már kivehetőből is, de rögzített módon is több lehetőség van, nem csak a tappancsok felragasztása, azt jó napot. Ez nem ajánlgatás kérdése, hanem van egy kezelési terv, ha nagyon szerencsés az illető, akkor esetleg felmerül 2-3 terápiás lehetőség, amik közül a pénztárcája, lelkesedése alapján választhat. Egy fogszabályozó szakorvos 8 (!) évet tanul azért, hogy ha te, Átlag Gizike/Pistike oda bemész, felállítson egy korrekt diagnózist, majd kezelési tervet és azt meg is tudja oldani. Ezzel szemben te 5 hónap kezelés során elég felkészültnek érzed magad, hogy ajánlgass. Gondold ezt át egy picikét, azért mert egyszer láttam egy betonozást, még nem értek az építkezéshez és nem fogom még egy anonim oldalon sem random embereknek mondogatni, hogy hogyan célszerű egy 200 nm-es családi házat építeni.


Egyébként, hogy a kérdésre is reagáljak: többségében azért tart ilyen sokáig, mert túl sok a beteg (nagy hiány van tb finanszírozott szakrendelőkből), emiatt 2 állítás között jóval több idő telik el, mint amennyire szükség van.

2022. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11 én írtam, hogy mindenkinek ajánlom. Ha földhöz verdesed magad, akkor is ajánlani fogom ugyanúgy.:) Egyébként ez nem normális, hogy így kiakadsz egy mondaton és ekkora patáliát csapsz egy kisregény formájában. Az meg végképp röhejes, hogy majd pont te mondod meg, ki mit csinálhat haha. Neked egy jó pszichológust ajánlok, a kérdezőnek meg egy az általam leírt kivehetős fogszabit, értelemszerűen ha a helyzet lehetővé teszi, okoska.:)
2022. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem általánosban volt fent 1,5.Hamarosan megint lesz.
2022. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Az egész lehúzás és csak üllnek rajta! Amikor fiatal voltam nem tudom hány hónaponként húzott rajta falami nyúlf@sznyit a gyerekfogászaton. A másik fogorvos fel is ajánlotta hogy menyünk be hozzá is ő majd húz rajta hogy gyorsabban menjen. Sajnos ez nem valósult meg. El kell menni egy jó megánorvoshoz aki tud is vele dolgozni! Felnőtt koromra és több évnyi szenvedés után ugyan olyan görbék a fogaim, nem ért az egész semmit sem! Azóta van lyukas fogam a tömések ugyan ilyen hitványak, semmit nem csinálnak meg normálisan tartósra! Elnagyolt hitvány munkákat végeznek és üllnek szószerint a pácienseken!
2022. febr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!