Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire sokszor kéne vissza...

Mennyire sokszor kéne vissza menjek a fogorvoșhoz? Kétszer ha el mennek elég lenne? Milyen beavatkozásokra lenne szükség, fájdalmas lenne?

Figyelt kérdés

Van négy begyulladt fogam,(szedtem antibiotikumot de nem vitte le a gyulladást,már nagyon be vannak gyulladva) Mennyire fájna ha ki kellene így begyulladva húzni őket? Hatna a zsibbaszto? Ha nem hát akkor mi van ha nem engedem hogy be adják?

Vizkovesekk a fogaim van vagy két lyukas fogam meg egy fogam ami le van törve.


2021. máj. 26. 13:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha be van gyulladva, nem nagyon hat az érzéstelenítés. Legalábbis nekem nem sokat használt. Nem kötelező érzéstelenítést kérni.

4 húzás, 2 tömés meg a fogkőleszedés szerintem tuti nem fér bele két alkalomba, plusz még ki tudja, a törött foggal mit kell csinálni.

2021. máj. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ha nem kérek akkor az mennyire fog fájni hogy húzza a gyulladt fogamat
2021. máj. 26. 13:40
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt nincs olyan opció, hogy nem kérsz. Ebben az esetben rohadtul fájna, a fogorvos el sem vállalná érzéstelenítő injekció nélkül.
2021. máj. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hát akkor nem tudom mi lessz.

És mennyire fáj az hogy a begggyuladt fogba adják az injekciót?

2021. máj. 26. 15:17
 5/17 anonim ***** válasza:

Miert is nem akarsz kerni? Ott ajulnal el, olyan fajdalmas lenne, ezt akarod?

Nekem gyulladt fognal is hatott az erzestelenito. Az osszeset ki kell huzni? Ez biztos?

Amugy meg annyiszor mesz, ahanyszor birod. Akar egy alkalom alatt is ki lehetne huzni az osszeset, de valoszinuleg az elso utan azt fogod mondani, hogy majd legkozelebb :D

Amugy ha a fogko miatt gyulladtak, akkor azt leszedi, ha lyukas akkor betomi, ha kell, gyokerkezel, de ha mentheto a fog, akkor nem huzza ki jo esetben.

A gyokerkezeles onmagaban tobb alkalom, 3-4 kb.

2021. máj. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

3

De ha be adják és nem hát akkor az nem ugyan az mintha be se adnak.

2021. máj. 26. 15:20
 7/17 anonim ***** válasza:

Az en orvosom ezt mondjuk biztosan nem vallalna erzestelenites nelkul, mert nincs kedve, mentot hivni kozben.

De ha a tied bevallalja, hajra. Nem nagyon ertem miert felsz tole, az injekcio gyulladt fognal se faj annyira, mintha erzestelenites nelkul tomnek vagy huznak.

Egyebkent valamennyire tompitja a fajdalmat, ebben biztos vagyok, meg ha ugy erzed, hogy nem is.

2021. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

5

Azért nem akarok kérni mert nem hat és hogy ne kelljen még azt a fájdalmat is elviseljem hogy be adja.



Már volt begyulladt foghuzasom régebb és be adta és nem hatott semmit de az brutálisan fájt hogy be adta. Igaz utána végig bogtem a húzást ugy fájt amiket csinalt.

2021. máj. 26. 15:28
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha nem hat... Könyörgöm. Ha be sem adatod, akkor biztos, hogy baromira fog fájni. Normális fogorvos ezt el sem vállalja érzéstelenítés nélkül.
2021. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

7

Az enyém se vállalja anélkül.


5

Hát szerintem is azt mondom majd egy után hogy kész majd kovetkezőkor.

2021. máj. 26. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!