Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az normális hogy gyökérkezelés...

Az normális hogy gyökérkezelés közben letörik a fél fog?

Figyelt kérdés
Be volt tömve ideiglenesen, és harapásnál letört a fele. Ez normális? Előfordulhat ilyen, vagy ez a fogorvos hibája? Mit lehet tenni? Négy nap múlva kell visszamennem, de rettentően zavar. Egyáltalán vissza lehet építeni?

2022. jan. 28. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Az is fontos tényező, hogy mit ettél
2022. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem normális, de lehet ilyen, nem jó jel, de talán menthető a helyzet. Ideiglenes töméssel csak nagyon puha dolgokat lehet max enni.
2022. jan. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem a tömés tört ki?
2022. jan. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem mondta az orvos, hogy csak phua dolgokat ehetek. Sőt még mondtam is neki, hogy ezen az oldalon szoktam mindig rágni, tehát ha ez így van, nem is értem, hogy miért nem mondta. És kié a felelősség ilyenkor?

Elég mélyen kitörött, mit lehet tenni ilyenkor? Semmiképp sem akarom, hogy kihúzzák?

2022. jan. 29. 07:19
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Ez majd akkor derül ki, ha visszamész. Felelősség nincsen, mert a fogászat az egyik olyan szakma, ahol a felelősséget és a garanciát szinte sosem tudod érvényesíteni. Letört a fogad, de erre azt mondja, hogy erről ő nem tehet, ilyen a fogad, ez benne van a pakliban, erről nem ő tehet.
2022. jan. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És vissza lehet ragasztani a letört felét úgy, mint ahogy a koronát ragasztják fel? Nagyon mélyről tört ki és kb. a teljes beslő fél fog.

Vagy milyen opciók vannak ilyenkor a húzáson kívül?

2022. jan. 29. 11:57
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudom, de általában, ha íny alá törik be ekkora felületen, akkor azt már nem lehet sokszor megoldani. De bizzunk benne, hogy nem olyan rossz nálad a helyzet.
2022. jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!