Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A gyökérkezelés után tényleg...

A gyökérkezelés után tényleg normális ha harapása fáj a fog a mindig ezentúl vagy csak az ingyenes fogorvos hanyag mert nem kap pénzt a munkájáért tőlem ?

Figyelt kérdés

A jobb alsó leghatásó bölcsesség fogamat gyökérkezelték . Három alkalom volt összesen . Első alkalommal kifurták és raktak bele valami idegölőt , utánna meg raktak ideiglenes tömést . Egy hét múlva kellett visszamennem . A probléma az volt , hogy harapása ugyanúgy fájt a fogam . Kérdem én . Ha elhalt az ideg akkor mi a franc fáj ? Amikor vissza mentem akkor mondtam is neki , erre ő csak azt mondta , hogy most már nem fog . Megint furkálta a fogam aztán rakott bele megint ideiglenesen tömést

. Megint egy hét múlva mentem vissza . Ez idő alatt ugyanúgy fájt a fogam harapásnál . Utolsó alkalomnal jeleztem neki megint . Erre megkocogtatta a fogam és kérdezte , hogy fáj egyáltalán . Mondtam , hogy nem fáj . Ilyen gyenge kocogtatástól nem fáj

. Akkor fáj amikor mondjuk eszem a húst és nyomom össze . Utánna csinált röntgent a fogról . Nem is közölte velem mi látható a röntgenen . Megint furkálta a fogat aztán végleges tömést rakott bele . A végén kérdeztem , hogy már akkor nem fog fájni többet . Erre azt mondja , hogy ha fáj ne rágjak vele , meg ez nem 100 százalékos fog . Meg mondja , hogy ő meg tudná csinálni 100 százalékosra . Mondanom sem kell , harapása ugyanúgy fáj . Valaki tud erre értelmes magyarázatot ami nem úgy kezdődik , hogy az ingyenes fogorvos hanyagul végzi a munkáját ? Szerintem itt a fogorvos a hibás . Itt olvasom rengeteg kérdésben , hogy az ingyenes fogorvos béna . Nyilvánvaló , mivel nem kap pénzt a kezelésekért az emberektől

, nincs ami motiválja a normális munkára . Lehetséges , hogy neki érdeke elrontani a fogamat , hogy pénzhez jusson mert mondjuk a fogpótlás még ott sem ingyenes ? Mert mondta a fogorvos , hogy meg tudná csinálni 100 százalékosra . Amivel gondolom arra céloz ,hogy valami fizetős szolgáltatást akar velem csináltatni .



2022. febr. 2. 11:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
mondom basszus hogy nem magyar a billentyuzetem. nem fogom egyesevel masolgatni az ekezetes betuket. a mondat vegere teszek pontot, de te meg mindig szokozokbe bugyolalod az irasjeleidet... szanalmas
2022. febr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

mondom basszus hogy nem magyar a billentyuzetem. nem fogom egyesevel masolgatni az ekezetes betuket. a mondat vegere teszek pontot, de te meg mindig szokozokbe bugyolalod az irasjeleidet... szanalmas


Nem etetlek tovább kicsi troll .

2022. febr. 2. 14:48
 13/20 anonim ***** válasza:
szerencsere nelkuled is megmaradok :)
2022. febr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

szerencsere nelkuled is megmaradok :)


Jó . Szia . Ja meg nagybetűvel kezdjük a mondatot .

2022. febr. 2. 14:52
 15/20 anonim ***** válasza:
ja meg nem teszunk szokozt az irasjelek ele, csak utanuk
2022. febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

ja meg nem teszunk szokozt az irasjelek ele, csak utanuk


Ja meg nagybetűvel kezdjük a mondatot.

A mondat végére pontot kellene rakni.

Te barom.

2022. febr. 2. 15:07
 17/20 anonim ***** válasza:
remekul szorakozom amugy :D
2022. febr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

remekul szorakozom amugy :D


A mondatot nagybetűvel kellene kezdeni.

Ékezet kellene a szavakra.

Pont kellene a mondat végére.

2022. febr. 2. 15:14
 19/20 anonim ***** válasza:
ekezet nem lesz, meg mindig nem magyar a billentyuzetem
2022. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hülyeségen vitatkozni, hogy ki hova rak írásjelet..


Kérdező: Én is tapasztaltam SZTK-ban, hogy lesz.rnak, rámvágják az ajtót, kirúgnak legyintve kb 2 perc után erős fájdalmakkal is. Pedig én aztán egy évben 2x megyek orvoshoz és kulturált, fiatal, tanult nő vagyok, aki mindent inkább 3x megköszön, mint egyszer sem. Mégis ez a magyar közellátás, így magánba járok inkább, nyilván horriblis összegekért..


Azt nem értem, hogy az orvosod miért állt neki gyökérkezelni a bölcsességfogadat? Nekem kis fájdalom után mindegyik szájsebész rávágta, hogy ki kell húzni, értelme nincs, hogy ez a fog bentmaradjon, ugyanis nincs funkciója, csak problémát okoz. Ki kellett volna húzni az egészet. Igen, lehet, hogy elbénázta, menj el egy normális orvoshoz magánba és inkább fizesd ki azt a 20-40 ezer Ft-ot, de megszabadulsz a problémától.

2022. febr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!