Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Éjszakai fogszabályzótól...

Éjszakai fogszabályzótól lehet fogínygyulladásom?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam meg az éjszakai fogszabályzóm. Az első este után reggelre nagyon bedagadt a fogínyem egyes helyeken, és eléggé fáj is. Ez lehet attól, hogy még hozzá kell szoknom, vagy menjek vissza a dokihoz, hogy valamit állítson rajta? Mással előfordult ilyesmi az elején?

2022. febr. 9. 11:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel csak szokni kell a fogaidnak. Elsőnek nekem is fájt, mert a fogaim elkezdtek visszamozdulni a helyükre, nyilván nem azonnal lett kész az éjszakai. Meg kell szokni, nekem 1-2 hónap után nem fájt már csak. De olyan ismerősöm is van, aki egyáltalán nem használta, mert nem bírta, hogy fáj. A fogai vissza álltak kacskára.
2022. febr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!