Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ezekre a fogakra mi lenne a...

Ezekre a fogakra mi lenne a megoldás? mit gondoltok? komoly.. Diagnózisod micsoda?

Figyelt kérdés

én szeretnék elmenni a fogorvoshoz, de úgy, hogy csak az alsót csinálja meg, ahol kiesett a tömés


arról mit gondoltok, megoldható?


ha a felső fogakat meglátja (amit ő elbszott) akkor remélem nem akarja elkezdeni azokat is piszkálni


egyébként mi lenne a diagnózisod a képeket megnézve?


alsó fog, ahonnan a tömés kiesett:

[link]

[link]


felső:

[link]


[link]


[link]


2022. febr. 12. 15:05
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
A felső sokkal gázabb és ha most még nem fáj, hamarosan úgy fog hogy beszarsz. Azt a 2-t szerintem húzni kell. Az alsó simán menthető. Különben meg azt csinál a fogorvos amit kérsz.
2022. febr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
92%

Egyrészt én nem mennék olyan fogorvoshoz, aki egyszer már elcseszte, van másik.

Másrészt nyilván átnéz minden fogat, ad egy kezelési tervet, hogy te abból mit csináltatsz meg, az már rajtad múlik. Megjegyzem minnél tovább halogatod, annál drágább a dolog, fogpótlás lazán 3-400 ezer.

2022. febr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas állapotban vannak. Hogy tudsz ezekkel együtt élni? Azonnal menj el egy jó magán dokihoz, aki jó pénzért rendbe teszi. Nem lesz olcsó, minimum 100 ezerre taksálom, ha nem kell gyökér kezelni és koronát tenni rá.
2022. febr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

#1


mivagy te, valami jós vagy jövőbelátó?


már rész szétbta a doki, már nincs minek fájnia


jóhogy menthető, akkor azt megmismásoltatom

2022. febr. 12. 15:16
 5/44 A kérdező kommentje:

ezen mit tesz rendbe?


nem nehéz együtt élni vele, nem fáj, a kiesett tömés helyét érzem, bosszantó, már egy ideje kiesett



magánra sajnálom a pénzt, csak állami van, sajnos eléggé szar, egy tömést szeretnék rábízni, remélem sikerül neki

2022. febr. 12. 15:18
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Asszem nem kell jósnak lenni, hogy megmondjam az a koromfekete fog fájni fog mint az állat. Amúgy meg véleményt kértél de látom nem tetszik.
2022. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
De fájhat. Simán kaphatsz csonthártyagyulladást.
2022. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
hát én arra gondoltam, megvárom, ameddig kihullik magától, aztán majd foglalkozok vele... majd... egyszer...
2022. febr. 12. 15:19
 9/44 A kérdező kommentje:

akkor a lentit azt megfúrózza aztán megtömi, a fentit meg kihúzná, hogy felvegye arra is a pénzt?


vagy mire számíthatok, mi a diagnózisotok? köce

2022. febr. 12. 15:25
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, gratulálok! Nem csak a kérdésed hülyeség, de a reakcióid a válaszokra, és a további véleményeid is azok.

Várd meg, amíg magától kihullik. Azalatt a jó sok év alatt, amíg vársz, biztos nem fog semmi fájni, és ami most bosszant, az hirtelen megszűnik, csak mert te eldöntötted, hogy vársz. És persze teljesen nyilvánvaló, hogy ha hagyod addig lerohadni, amíg magától kiesik, akkor majd még lesz elég csontod a pótláshoz, meg persze több tízszerese annak a pénznek, amit már most is sajnálsz kiadni. Nem beszélve arról, hogy ezeknek a fogaknak már most látható, hogy nem az lesz a sorsa, hogy maguktól kiesnek.

2022. febr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!