Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvos akkor lát el tb...

Fogorvos akkor lát el tb alapon ha az állandó lakcimedhez mész?

Figyelt kérdés
Be vagyok jelentve tartózkodási hellyel Pécsre és nem lát el ingyenesen egy tömést arra hivatkozva, hogy nem az állandó lakcimem a Pécs

2022. febr. 22. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Ha erőszakoskodsz, hogy márpedig habár nem tartozol a körzetébe, te őhozzá akarsz menni és nem tágítasz, akkor ad idő egy időpontot nyárra, a következőt meg jövő télre.


Egyébként a pécsi egyetemen van fogorvostudományi kar. Oda nem tudnál menni? Hátha még szívesen is látnak, hogy hallgatók szakorvosi felügyelet tudnak tömést készíteni.

2022. febr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A fogorvosnak kötelessége ellátni akkor is, ha a bejelentett tartózkodási helyed az ő körzetébe tartozik.
2022. febr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy nem akar ellátni. Csak 5000-et kér egy tömésért :/
2022. febr. 22. 16:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy nincs rá pénzed, de 5 ezer még csak nem is sok érte.

Az én fogorvoson 14-ért töm.


Mi lett, végül vállalt tb alapon?

2022. márc. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát, ha csak 1-2 tömés lenne nem lenne gond, de több van.

Azért körzeti fogorvos, hogy ne kérjen pénzt mert tb alapon lát el nem? Ennyi erővel mehetnek akkor magánba :/

Na m1

Tb alapom nem vállal, mert nem állandó lakcimem szól ide, csak a tartózkodási helyem

2022. márc. 28. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!