Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mozog az állandó fogam mit...

Mozog az állandó fogam mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Lyukas és ma elkezdtett mozogni és fáj nem tudok ráharapni olvastam olyat hogy be lehet gyógyítani a lyukat úgy hogy nem kell tömni vagy ilyesmi nem szeretnék foghúzast sem valaki tud valami ötletet adni?


Még ellége fiatal vagyok most az egészséges ételekre rátértem mert azt nagyon elrontottam, és valszeg azért lett lyukas.



2021. júl. 9. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Én meg azt olvastam, hogy az amerikai elnök gyíkember, akkor az igaz lesz? Takarodj el a fogorvoshoz.
2021. júl. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
lol
2021. júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudsz mit csinálni. Ha mozog akkora a baj, hogy ki fogják húzni. Ha időben mentél volna a tömés elég lett volna.
2021. júl. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mozog akkor annak már jó ideje vége, kihúzza a doki és megbeszélitek a pótlás lehetőségét és mikéntjét.
2021. júl. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a fognak sajnos már teljesen mindegy, előbb-utóbb ha nem mész el fogászatra magától is kiesik, csak addig rohadtul fog fájni. A végkifejlett a fogpótlás lesz, csak az sem mindegy milyen állapotú foggal mész oda, most még anyagilag jobban járnál.
2021. júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A fogorvos nem azért van, hogy ártson neked, segít rajtad.

Ha az átmeneti kényelmetlenséget nem viseled el (ad szurit, onnantól nem is érzed) akkor nagyon gyerek vagy még.

Egyébként ha sokáig lyukas NEM gyógyul be, mert nem tud.

A fájdalom tud csillapodni 1-2 napra, de ennyi.

Be tud viszont gyulladni, ami egyrészt fáj, másrészt ha nem kezelik, akár más betegségek okozója is lehet.

Minél tovább halogatod, annál rosszabb lesz.

2021. aug. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!