Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Éjszakai fogszabályzót meddig...

Éjszakai fogszabályzót meddig lehet hordani? Ez normális?

Figyelt kérdés

Ma kaptam meg az éjszaki fogszabályzómat előtte azt mondták hogy ezt napközben is hordanom kell csak evésnél és sportnál kell kivennem. Ma azt mondták csak alvás előtt tegyem be, suliba meg ilyen helyeken nem kell hordanom. Szeretném hogy minnél hamarabb szépek legyenek a fogaim ezért baj-e ha csak tisztításnál, evésnél és sportnál veszem ki a nap további részében pedig hordom?

Illetve nem fáj a fogam tőle csak a fejem ez lehetséges?



2022. febr. 23. 13:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve ha ráharapok a fogszabira elől nem érnek össze a fogaim
2022. febr. 23. 13:27
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Hát én nem tudom mit kaphattál, de én az éjszakai fogszabályzóval rendesen beszélni sem tudtam. Azért éjszakai a neve, mert éjszaka kell hordani, nem egész álló nap. Pont az a lényege, hogy nem teljes kontroll alatt vannak a fogaid, hanem a szabályozás mellett időt hagy arra, hogy magától megszokják a nyomást, rágást, koptatást.
2022. febr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, beszélni én sem tudok még benne :)
2022. febr. 23. 15:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno 12 orat kellett hordanom, de nem sokat ert, allandot kaptam vegul. Az alap koncepciot se ertettem, hogy miert nem allandoval kezdtunk, ha egyebkent is ennyit kell hordani, de mindegy, hallgattam az orvosra, mint utobb kiderult feleslegesen, de ez mas tema :D

Suliba nem hordtam, az nem mukodott volna, de otthon rajtam volt, szerintem sokszor tobbet is, mint 12 ora.

2022. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!