Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az normális, hogy a rögzített...

Az normális, hogy a rögzített fogszabályzó levétele után egy hónapot kell várnom mire a retenciós készülék elkészül?

Figyelt kérdés
2 hete szedték le felül a rögzített fogszabályzómat, annyira örültem, gyönyörűen álltak a fogaim. 1 hónap múlva készül el a retenciós készülékem, de már most két hét után látványosan visszamentek a fogaim, félek nem fogom tudni használni a kivehetős fogszabályzót, mert addigra mégjobban vissza fognak menni. Mit tegyek? Ti voltatok hasonló helyzetben?

2018. nov. 4. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem normális, akkor kellett volna leszedniük ha kész van az a kis vacak....

Addig egyél nagyon puhi kajákat, mást nem tudok mondani.

2018. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én sem értem, miért kell ennyi időt várni rá. :/ elég zavaró, hogy nap mint nap látom, ahogyan rendeződnek vissza a fogaim. :(
2018. nov. 4. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap hívd fel a dokid és kérdezz rá, ha teljesen szétcsúsznak, kezdhetitek elölről a dolgot..
2018. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megkaptam előbb a kivehetős fogszabimat, de képzeljétek, nem passzol valami jól, már jóval előrébb állnak a fogaim, mint amikor a mintát levették.
2018. nov. 8. 11:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Szegénykèm...és a doki erre mit mondott?
2018. nov. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 4 órát kellett várni.
2019. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem normális, a fogaid vissza fognak húzódni a régi helyükre...
2019. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!