Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egyenes fogak fogszabályzó...

Egyenes fogak fogszabályzó nélkül?

Figyelt kérdés
Mik a lehetőségek, komplikációk stb?

2022. márc. 8. 12:05
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
És beszélni hogy tudtatok tőle? Nekem azt mondta az orvos, hogy pöszeséget tud okozni.
2022. márc. 9. 11:38
 12/21 anonim ***** válasza:
Kicsit furcsa volt, de megszoktam kb 1 hét alatt.
2022. márc. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Neked ennyire zavar???

Ember a mosoly szamit, vagy tonkrebaszod hulyeseggel?

2022. márc. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
tudod hány millió embernek van korona a fogán? Sztároknak kb mind az van.
2022. márc. 9. 12:28
 15/21 anonim ***** válasza:
Azt is vagod, hogy azoknak van penzuk folyamatosan a kezelésekre?
2022. márc. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A korona nem örökös, bármikor leeshet, vagy alarogad a fogad
2022. márc. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

ok, akkor nem tudom mit csinálják már tényleg, szerintem hagyom a rákba ezt az egész fog témát. Hülye is voltam, hogy belekezdtem ebbe már ennyi idősen, gyerekként kellett volna.


Kösz a válaszokat

2022. márc. 9. 13:26
 18/21 anonim ***** válasza:
Sosincs keso, en helyedben belevagnek
2022. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

nyilván, de én részben ebből élek, a kommunikáció a munkám nagy része, szerinted milyen benyomást kelt, ha össze vissza pöszén beszélsz mint egy gyerek?



Azt csinálom most, hogy f.aszán kifehéríttetem, az is dob azért rajta bőven. Ez van sajnos, feri barátunk szavaival élve, elkú..rtam :/

2022. márc. 9. 13:43
 20/21 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy manapság trendi az egyenfogsor, de nekem kicsit ijesztően hat, amikor mindenki ugyanúgy vigyorog. Ha csak egyetlen egy fogaddal lenne gond, szerintem az abszolút nem oszt-nem szoroz, legalább van valami egészen egyedi a mosolyodban ;)

Nekem majdnem teljesen szabályos az egész, egyetlen egy fogam van, ami egy picit ferdén áll. Rengetegen jegyezték már meg, hogy ez egyfajta szexepil és egyszerűen imádják a mosolyomat. Nem is csináltatnám meg semmi pénzért :)

2022. márc. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!