Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egyenes fogak fogszabályzó...

Egyenes fogak fogszabályzó nélkül?

Figyelt kérdés
Mik a lehetőségek, komplikációk stb?

2022. márc. 8. 12:05
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nekem volt külföldön egy indiai osztálytársnőm, nagyon egyenes fogakkal. Azt mondták az osztálytársnőim, hogy azért, mert sokat rág.


Ebben lehet valami, mert nemem 11 évesen akartak fogszabályzót adni és 15 évesen lett volna lehetőségem rá, de addigra beálltak maguktól a helyükre a fogaim. Én is rengeteget rágtam almát meg hasonlókat. Nem tudom emiatt van-e.


Nekem pár évvel ezelőtt az anorexiám (36 kg lettem) után mozdultak el a fogaim, így lett most fogszabályzóm. Persze nem úgy, hogy hétfő este gyönyörű volt a fogsorom, kedden az egész csálé, hanem fokozatosan kezdtek elvándorolni és egy idő után érzésre kellemetlen volt.

2022. márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!