Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Külföldön, ha már van kinti...

Külföldön, ha már van kinti TAJ kártyám, mennyiben kerülhet egy "részleges fogpótlás"? (Skócia)

Figyelt kérdés
Remélem tud valaki mondani egy körülbeli összeget, aki kint él, vagy volt már ilyen problémája:(
2010. szept. 13. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Összeget nem, csak viszonyítási alapot: Írországból, Angliából járnak a városunkba emberek fogbeültetésre. Ők mondják, hogy utazással-mindennel együtt is kb. egyharmadába-felébe kerül a fogászati beavatkozás nálunk, mint a szigeten.....
2010. szept. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi. valaki esetleg összeget tud mondani példaként? egy hónapja vagyok kint, alig kerestem még valamit... :(
2010. szept. 13. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem keress még ott egy kis pénzt, aztán, ha teheted, inkább itthon csináltasd meg.
2010. szept. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Részleges fogpótlás lehet kivehető és koronás megoldás.

Nem tudom melyik kell neked, de én is azt javaslom, mint a második, gondolj bele, rengeteg angol jön ide hozzánk, mert tényleg utazással együtt is csak törede annyi, plusz egy kinti fizuval itthoni fogászati árak nem vészesek.

2010. szept. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!