Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » !Nektek fájt a gyökér kezelés...

!Nektek fájt a gyökér kezelés alatt álló fogatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nektek fájt a gyökér kezelés alatt álló fogatok? Tehát mikor még nem volt befejezve, csak a próba tömés volt benne. Nem dolgozik a fogorvosom csak csütörtöktől, így egy pár napot várnom kell. Természetesen a fájdalom nem olyan, mint mikor még benne volt az ideg, az nagyon kellemetlen volt. De most is érzékeny, nem tudom enni rajta még ilyenek. Tapasztalatok a témában? Köszönöm!


2022. márc. 29. 20:44
 1/2 A kérdező kommentje:
"tudok
2022. márc. 29. 20:45
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem iszonyatosan fájt, mert nem csinálta meg rendesen a körzeti.

Magánhoz mentem, ő megpiszkálta, ugyanúgy fájt, végül a körzeti betömte 2021 elején.

Most októberben mentem vissza egy harmadik fogorvoshoz, ő mondta, hogy csak az egyik gyökércsatorna vagy micsoda volt betömve, nincs rendesen megcsinálva.

Így 1,5 év után végre meg lett csinálva rendesen.. viszont a végét nem tudta teljesen betömni így se, ezért kontrollra kell vele járnom. De néha mintha fájna, így szerintem húzás lesz belőle.

Gyökérkezelés után egy ideig érzékeny lesz a fog, én se ettem azon az oldalon hónapokig.:)

2022. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!