Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájsebészeti beavatkozás...

Szájsebészeti beavatkozás mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy az egyik rágófogamat sajnos ki kellene szedni de ezt csak szájsebészeten csinálják meg. Nem fáj a fogam de jó lenne akkor túlesni rajta hogy később se legyen gond vele. Csak nagyon izgulok, félek, hogy nagyon fog fájni. Tapasztalatok?

2022. ápr. 12. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nemrég volt egy ilyen húzásom sebészeten, nem fájt semmi. A szurik nagyon rosszak, főleg amit a szájpadlásba adnak, de ez csak pár mp ( én hármat kaptam). Utánna nem fájt semmi, csak furcsa kellemetlen érzés.

Amikor kiment az érzéstelenítő, akkor volt rossz, de írtak fel cataflamot, azt sajnos napi 2-3-at szednem kellett a varratszedésig, de utána már semmi nem volt.

2022. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Holnap fogom megtapasztalni, én is félek, főleg az utána következő napoktol :/ majd írok róla
2022. ápr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hú, basszus. Akkor remélem nem fogok érezni semmit belőle.


Rendben, köszönöm! Kitartás, reméljük nem lesz annyira rossz :/

2022. ápr. 12. 12:29
 4/6 anonim válasza:
Nekem ma vettek ki ketto egymas melletti fogamat. Az erzestelenitot sem ereztem hogy beadtak, mert bekentek az inyem valami erzestelenito zselevel. Teljes mertekben fajdalommentes volt a kezeles. A vegen varrni is kellett. Most ment ki az erzestelenito, talan egy hajszalnyit meg zsibbad a szam. Egy Flectort dobtam be, jelenleg nem faj, kesobb gondolom fog majd azert.
2022. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#2 vagyok, nekem tegnapelőtt egy alsó bölcsességfogamat műtötték ki íny és csont alól, eléggé mélyen volt. Maga a beavatkozás nem fájt, zsibbadt az arcom mert 3 szurit is kaptam. mikor a fogam kijott a helyéről, akkor éreztem pár pillanatig hasító fájdalmat, de nem volt olyan vészes, kb 20-25 percig tartott. Akkor kezdett fájni, mikor kiment az érzéstelenítő, illetve evésnél, beszédnél rossz érzés, mert húzódik a seb. Tegnap nagyon durván feldagadt a fél arcom, ma már egy fokkal jobb.

De ha neked sima kinőtt rágófogat tavolitanak el, akkor ennél csak jobb lehet.

2022. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*mármint az egész beavatkozás tartott 25 percig, nem a fájdalom
2022. ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!