Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon faj a bolcsesseg fog...

Nagyon faj a bolcsesseg fog kihuzasa ?

Figyelt kérdés
Nagyon felek tole

2022. ápr. 20. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ott akkor nem fáj. Ha adnak érzéstelenítőt. Utána nyilván fáj pár napig.
2022. ápr. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell félni. Beadja a szurit, max egy kis nyomást fogsz majd érezni, semmi mást. Utána fáj, de kapsz rá bogyót.
2022. ápr. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akkor fáj hanem ha elmúlik az érzéstelenítő. Nekem úgy 3 hete húzták. Az injekció kellemetlen, utána semmit nem érzel majd amikor elkezd elmúlni a zsibbadás akkor az egész állkapcsod fájni kezd. 2 cataflam nagyon sokat segít. 1-2 napig tuti nagyon kellemetlen érzés lesz még enni is de utána el is felejted pikk pakk😉
2022. ápr. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ. Nekem pl.gyulladt volt már, az fájt. Meg szerintem spóroltak az érzéstelenítővel is.


Feleségemnek meg 2-t kivettek, rendesen be volt parázva, de azt mondta semmi. Délután meg már evett is sültet vendégségben.

2022. ápr. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem fájt és utána sem. Az orvos írt fel Cataflamot. Először nem is akartam bevenni egy szemet sem, hisz nem fájt, csak anyukám mondta, hogy ez egyben gyulladáscsökkentő is, és hamarabb lemegy a duzzanat, ha szedem.

Jó fogorvost kell keresni, ennyi a titok.

2022. ápr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!