Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzótól független fog...

Fogszabályzótól független fog fájdalma normális a kezdeti időszakban?

Figyelt kérdés

3 napja rakták fel a fogszabályzót a felső fogsoromra, nálam is jelentkeztek a tipikus húzó/feszítő fájdalmak, érzékenységek, de ezek annyira minimálisak voltak számomra, hogy mindenféle fájdalomcsillapítás nélkül jól elvoltam. Kicsit lent a hátsó fogaimnál is éreztem ezt-azt, de az végképp annyira bagatel volt, hogy különösebben tudomást sem vettem róla. A lényeg, hogy mostanra az egyik leghátsó fogam lent annyira érzékeny lett, hogy ha nyelek egyet, még abba is belefájdul,nem kicsit.. Lényegében az érdekelne, hogy ennek lehet köze a fogszabályzóhoz, akkor is, ha úgymond attól független fogról van szó?

A válaszokat előre is köszönöm!



2022. ápr. 22. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet köze hozzá. Gumiznod is kell már?
2022. ápr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jah, bocsi, most látom, hogy egyelőre csak felül van.
2022. ápr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!