Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájdalom gyökérkezelés után?

Fájdalom gyökérkezelés után?

Figyelt kérdés
2 napja gyökérkezelték a fogam ideiglenes tömés van benne 2 hónapig mert nagyon gyulladt volt a fogam. Viszont még mindig nagyon fáj ha véletlen ráharapok valamire és néha érzem hogy lüktet, viszont az orvos nézte számítógépen és elvileg mindent sikerült kitisztítson. Normális hogy még mindig fáj és néha lüktet de az nem fáj csak érzem?

2022. ápr. 29. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Pár napot várni kell, hogy elmúljon a gyulladás. Ha nem múlik el, akkor nem lett megfelelően gyökérkezelve a fog.
2022. ápr. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos, hogy 2-3 napig nem gond ha fáj, utána el kellene múljon a fájdalom. Lehet rá bevenni fájdalomcsillapítót.
2022. ápr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. Valami számítógépen nézte hogy hol tart a fogamba ilyen ábrán , és amikor végeztem azt mondta sikerült kitisztítsa teljesen ezért nem is értem
2022. ápr. 29. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól még fájhat utána, az normális három napig.
2022. ápr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy kitisztította, még baromira feltárta a fogadat, kipuculta, és az a terület amúgyis be volt gyulladva. Ez nem múlik el pikk pakk. Ha hétfőn még fáj, akkor menj vissza.
2022. ápr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon gyulladt volt,többször visszamentem ,tágította a lyukat,de addig nem tömte be míg fájt.

Sőt mèg az első gyógyszeres tömèst ki is kellett venni mert nem bírtam ki,annyira fájt.

2022. ápr. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!