Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nekem is elèg rosszak a...

Szabolcs5 kérdése:

Nekem is elèg rosszak a fogaim 19 èves vagyok. Felül van 5 igazi fogam arra 4 fogra van rá ragasztva a műfogsor. Ès alul is 5 igazi fogam van. Lesz majd alul is műfogsorom. Összesen 10 igazi fogam van. Mitől lehetnek a rossz fogaim?

Figyelt kérdés
2022. máj. 25. 18:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

De a leges legèlethűbb fogsor az implantátum. Annál nem mondaná meg senki hogy igazi e vagy mű. Mindenki azt mondaná rá hogy igazi közben meg nem. Mert tökre úgy nèz ki mintha igazi lenne. Az implantátum az egy èletre szól!


Amúgy egy ilyen felragasztott műfogsor hány èvig bírja?

2022. máj. 27. 11:53
 12/18 A kérdező kommentje:
Meg az hogy lehet hogy èn 10 ès 15 èves között nem mostam a fogamat 5 èven át csak ritkábban meg 10 éves kor alatt is csak ritkábban akkor mèg nem romlott a fogam. Anyi idő alatt pedig már elkellet volna romlania. Ès 15 éves korom fölött kezdett el romlani a fogsorom.
2022. máj. 27. 11:58
 13/18 anonim ***** válasza:

Azért mentek tönkre, mert nem mostad. Nincs ebben semmi megfejteni való. És főleg semmi genetika.

Az jó, hogy most már tudatosabb vagy a szájápolással kapcsolatban. A hidakat és egyéb fogpótlásokat is tisztítani kell, pláne ha alatta "igazi fogak" vannak. Ezeknek megvan a speciális módszere (mind egyszerű, ne aggódj). Ha a fogorvosod nem mondta el ezeket, akkor kérdezz rá!

2022. máj. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
De az hogy lehet hogy nekem a 15 èv alatt nem mentek tönkre a fogaim pedig akkor sem nagyon mostam. 15 éves korom fölött mentek tönkre a fogaim. Ès én értem hogy ez mièrt van mert a szüleimnek régen jó volt a foguk de mikor én 15 éves korom fölött voltam ő nekik rosszak lettek a fogaik ès utána nekem is. Ez genetikai örökség. Bárki bármit mond.
2022. máj. 28. 07:09
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem a fogmosás az oka mert a 15 év alatt nem ment tönkre. Pedig ha nem mosom tönkre kellet volna már menni de nem mentek tönkre.
2022. máj. 28. 07:10
 16/18 A kérdező kommentje:
Kinek milyenek a fogai és ki hány èves?
2022. máj. 30. 10:11
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen kivehető van most már több éve.

Több vagyok persze tőled, de azért nem annyira sokkal.

Teljesen jó egyébként ez is.

2022. júl. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem rosszak,de elhanyagolás miatt.2 hiányzik és 9 tömött.De mióta mossom őket normálisan,ahogy dentálgigénikus mutatta,azóta semmi bajuk.Néha fájdolgálnak,de mégse full egézségesek már mert tömöttek.Az implantot én is tervezem,de ott nagyon oda kell figyelni a tisztításra,mert könnyen begyulladhat allatta az íny és akkor kieshet

23/F

2022. okt. 11. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!