Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sztk-s fogorvosnak kötelessége...

Sztk-s fogorvosnak kötelessége fogadni, ha nem vagyok beoltva akkor is?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj a fogam, csak eddig nem fogadott mert nem vagyok beoktva. Most vége van a veszhelyzetnek fogadni fog? Ha nem mit csináljak? Magánhoz meg nem szeretnék menni, mert elég sok fogam rossz szerintem.


Most már több fogam is fáj.


2022. jún. 6. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
engem a nyáron is fogadott az sztk, pedig nem vagyok beoltva, és mondtam is nekik.
2022. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Köteles.
2022. jún. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem tavaly ősszel is fogadtak, igaz, a doki fél óráig fejhangon üvöltött velem. Előttem is utánam csak cigók voltak, velük nem mert ordítozni, hiába ők se voltak beoltva. De a lényeg, hogy kihúzta a fogam. Csak azért mentem oda, mert letört és a sürgősségi volt az egyetlen megoldás. Egy héttel később a fizetős fogorvosnál kinyalták a s....em és senkit sem érdekelt az oltási. Ég és föld volt a különbség kb. 19 ezer forintért.
2022. jún. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vészhelyzet végével már fogadnia kell
2022. jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már rég nem kérnek oltási igazolványt a fogászatokon.
2022. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3. amúgy nem értem, miért ordítozott. 1. nem vagy köteles beoltatni magad. 2. elromolhat a foga bárkinek, így rászorul az ellátásra. Mégis mit kellett volna csinálod? Otthon lógatni az orrod, hogy háááát letört a fogam, de nem megyek fogorvoshoz, mert nem vagyok beoltva. Ne ordítozzon, hanem vagy küldjön el, vagy fogadjon, ami elő van írva. Én fel is jelentettem volna, ha ordítozik velem. balhét kellett volna csinálni. aki elvégez egy orvosi egyetemet, ennél értelmesebb is lehetne.


Nálatok nem úgy volt, hogy ki kellett tölteni egy papírt, hogy be vagy-e oltva?

2022. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sürgős esetben köteles fogadni, mely esetben az ellátás húzásra, fog megnyitására, fájdalomcsillapításra korlátozódik. Minden más esetben kérhet védettségit vagy pcr-t.
2022. jún. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!