Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig normalis a foghuzas...

Meddig normalis a foghuzas utani fajdalom?

Figyelt kérdés

Tegnapelott huztak ki a fogam. Elegge rossz allapotban volt mar, es nagyon be volt gyulladva. Annyira fajt hogy elotte soha nem ereztem meg akkora fogfajast mint abban a nehany napban. Igy ki lett huzva, es a fogorvos irt vel Dalicint amit szedek is. De a fogam helye meg mindig faj elegge. Iletve ha kivulrol az arcomhoz erek az is faj, ami egyebkent lathatoan be is van dagadva. Nem turelmetlensegrol van szo, csak tudni szeretnem hogy meddig tekintheto normalisnak a fajdalom.

Egyaltalan nem mondanam olyan erosnek mint amit a huzas elott ereztem. Nem luktet hanem igy folyamatosan erzem hogy faj neha pedig erosebben belenyilal. A huzas elott folyamatos eros fajdalmat es belenyilalo, fulig-fejig ero szenvedest ereztem. Ahhoz kepest ez semmi.

Fogat mostam mar azota. Magahoz a sebhez nem ertem a fogkefevel. Illetve hatul huztak a fogam, nem is neztem meg azota egyaltalan a huzas helyet, nem szeretnem piszkalni vagy nezegetni.


2022. jún. 15. 17:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Elirtam: a huzas elott lukteto fajdalmat ereztem*
2022. jún. 15. 17:01
 2/3 anonim ***** válasza:
Kell idő, hogy a gyulladás múljon! A Dalacin nagson király, fog segíteni! Addig is jegeld az arcod, leviszi a puffadást! Dalacin mellé ibuprofent kell bevenni fájdalomra, mert egymás hatását javítják!
2022. jún. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen!

Tegnap mar szinte nem is fajt egyáltalán, ejszaka gyogyszert sem kellett bevennem, csak arra lettem figyelmes hogy faj a torkom, de nem ugy mint egy megfazasnal, majd megneztem es akkor lattam hogy a nyelvcsapom eleg voros, es lett egy kisebb holyag ami faj. Ez lehet a foghuzastol? En nem szivesen mennek megint orvoshoz hogy a szamban matassanak..

A foghuzas helye szepen gyogyul mert feheres szinu a seb.

2022. jún. 17. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!