Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tanácsoltok?

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta diasztémám van. Pár éve, a doktornő mondta hogy ha gondolom, menjek vissza mert fogszabályzó kell rá. Megszívtam, mert nem mentem vissza és már elmúltam 18, jelenleg állást keresek és azt mondta az asszisztens hogy magánrendelés útján lehet fogszabályzót feltenni. Utánanéztem, és nem vagyok annyira jó anyagi helyzetben hogy 200 vagy 400 ezrekkel dobálozzak. Viszont nagyon zavar hogy az első két felső metszőfogam között “nyári szünet” van. Mit tanácsoltok?

2022. jún. 22. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyűjtögess. Más megoldás már nincs. Fél milla körül nyugodtan számolhatsz.
2022. jún. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod.
2022. jún. 22. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez van, soha nem zavart, ha valaha korona kellene rá, az sem zavarna ha ugyanúgy hézagosra csinálnák. Ez hozzám tartozik. Persze az orvosok szerint ez így nem jó, mert nem megfelelő a harapásom meg miegymás. Egyébként ha a felső fogsorodat meg kell csinálni, akkor több mint valószínű, hogy az elsóra is kell, hogy hozzáigazítsák, az meg már 1 millió körül van.
2022. jún. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor ebből nem lesz semmi :) Tudom, persze hogy minden pénzbe kerül, de én ezt nem tudom kifizetni, jól van akkor így ahogy van..
2022. jún. 22. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!