Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkőszedésre dentálhigiénikus...

Fogkőszedésre dentálhigiénikushoz menjek és ő is tud szólni ha van szuvas/ rossz fogam vagy inkább fogorvoshoz egyből?

Figyelt kérdés

Körzetihez nem merek menni, mert egy öreg remegő kezű hentes, ezért magánfogorvoshoz jártam az elmúlt években (mióta van félretett pénzem). Több mint egy éve voltam utoljára, akkor csak fogkövet kellett leszedetni, elvileg nem volt rossz fogam. Azóta nyílt egy dentálhigiénikus rendelés a városomban és esedékes lenne egy fogkőleszedés, viszont nem tudom van e rossz fogam - mert akkor azt is szeretném megcsináltatni.

A dentálhigiénikus gondolom felismeri a szuvas fogat és fog szólni, ha van, igaz? És akkor utána elmennék fogorvoshoz is. Vagy menjek egyből fogorvoshoz?



2022. jún. 22. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
31%
Minek mész dentálhoz, ha a fogorvos ugyan azt megcsinálja + a szuvas fogad is lerendezi? Olcsóbb, vagy mi? Én rögtön fogorvoshoz mennék
2022. jún. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, pontosan mit csinál a dentálhigiénikus. Ha ő lepedéket is fest, meg ilyesmi, akkor mindenképp oda mennék. Amúgy nekem megnézte, hogy van-e szuvas, de amúgy is tudtam róla, mert már folyamatban voltak a tömések stb.
2022. jún. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!