Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Aaa nagyon izgulok! Mi várható?

Aaa nagyon izgulok! Mi várható?

Figyelt kérdés

Augusztusban megyek nyaralni 19-től, 17.-én felrakják azt a tanító micsodát, 18.-án meg a fogszabályzót. Nyilván, nem tudok vinni joghurtot a nyaralásra mert megromlik az út alatt, nem tudom tudni fogok e venni de kérdeztem anyát a botmixerrol H azzal pepesitek akármilyen kaját, túl tudom élni vele a nyaralást? Egy hétre megyünk, és nyaralás előttre vállaltam be a fogszabit, mert kettő lehetőség volt és úgy akartam hogy a sulit már úgy kezdjem hogy nem akarok meghalni a fogszabitól. Nem tudom jól döntöttem el, félek, főleg attól amit olvastam. Jó, mondjuk egy menstruációs görcsnél sokszor nincs fájdalmasabb főleg hogy nekem hányással és pokoli kínokkal társul. Ráadásul még lehet a menstruációm is megjön, tehát így nagyon korrekt lesz a dolog. Már nem szeretném szivatni az orvost, átíratni az időpontot nyilván elmegyek rá, de nagyon izgulok és félek. Rosszul jártam? Meséljetek a tapasztalataitokról!

17/L

Mélyharapás, elől picit összeér 2 fogam és előrébb tolja.

Várhatóan meddig lesz fent?

Nagyon fájni fog, szenvedni fogok vele a nyaraláson, nem fogom tudni élvezni a nyaralást? Egy hétre megyünk, lehet pokoli nyaralás lesz. Jaj de izgulok tejó ég! Meddig lesz fent szerintetek? Annyira félek hogy hülyén fogok kinézni vele, és hogy bántani fognak, de hál isten az picit bátorít hogy párom is támogat ez ügyben és bátorít engem.



2022. jún. 24. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Sok kérdésre nem tudok válaszolni... de az biztos, hogy nagyon cuki leszel benne. :) Irigylem párodat. :-)
2022. jún. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt hogy így reggel elolvastam, nagyon jól esett és megmosolyogtatott! Köszönöm szépen!☺️
2022. jún. 24. 07:45
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem az óvodában vagyunk, hogy bántsanak, mert hülyén nézel ki, hiszen már párod van... Meg fogod szokni, egy csomó más is megszokta, és szép, egészséges lesz a fogsorod. Örülj neki, hogy megengedheted magadnak és szépen csináld végig. :)
2022. jún. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!