Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem szájrák ugye?

Nem szájrák ugye?

Figyelt kérdés
A számban van egy kemenyebb fehér göb, ami nem akar elmúlni, a nyelvem alatt az íbyemnél, ahogy az ínyem felett is egy piros ínygyulladás. Látta maszek fogorvos is, azt mondta járjak vissza kontrollra, mert meg kell csináltatnom azokat a fogakat is, nem mondott ezekre semmi különöset. Más fogamat csinálta akkor is meg.
2022. jún. 27. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy afta?

Bár azok szoktak fájni és el is múlik egy héten belül (persze ez utóbbi egyénfüggő)

2022. jún. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehet ez, egyáltalán nem fáj. Öblögettem corsodyl szájvizzel, ezt is csak úgy magamtól, mert fogorvos nem ajánlotta, úgy érzem mintha kicsit kisebb lenne, de nem múlt el teljesen így sem. Féltem hogy szájrák, de a fogorvos nem mondta hogy bármi komoly probléma lenne.
2022. jún. 28. 00:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Korod, nemed, dohányzol-e?
2022. jún. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb mész kérdezz rá. Mondtad neki a kemény göböt? Nem aftának tűnik.
2022. jún. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Soha nem dohányoztam, és most sem dohányzok. Mondtam neki, meg is nézte, de azt mondta ha majd azok a fogak is meglesznek csináltatva, akkkor elfognak múlni.
2022. jún. 28. 08:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem... Voltál szakorvosnál, elmondta, hogy mi az ábra - ezek után te a GYK-s Gipsz Jakaboktól meg Mószer Arankáktól várnál egy rákdiagnózist...???


Anyámborogass... :)

2022. jún. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ezt mondta, akkor miért aggódsz és miért képzelsz be rákot? Jobb ha nem olvasgatsz tünetek alapján diagnózist a neten, mert mindenre kihozza elsőre a rákot is.
2022. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A korodat és a nemedet még mindig nem sikerült leírni.
2022. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!