Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet idegelni kell a fogat?

Lehet idegelni kell a fogat?

Figyelt kérdés
Van egy fogam amit anno tömtek csak kicsit mélyebb volt a tömés és kicsit érzékenyebb lett a fog,azt mondta az orvos,hogy a hidegebb folyadékok kicsit bemennek a fog íny alá és ott érzékeny a fog viszont a melegre nem az azt mondta ez jó hír így bekente valami védővel a fogamat.És tényleg utána a hideg se bántotta.Viszont múltkor 6 napig autóval közlekedtem munka végett ment a légkondi meg néha huzat is volt és picit fura nem konkrét fájdalmat éreztem ami kisugárzott máshova is,elmentem a fogorvoshoz mondtam, a dolgokat ő megint leápolta később jó lett.Aztán most megint szólt az ismerősöm,hogy lenne munka kimentünk terepre és neki szokása a légkondit az utastérre irányítani tehát magára utána másnap elkezdett szarakodni a fogam.De ugye reggel még lehet légkondi nélkül menni de nappal már be kell kapcsolnom a kocsiba és én mindig az ablakra vagy ide oda irányítom de sose magamra és most napok óta megint szar se harapásra se folyadékra nem érzékeny és az a fura ha nem oda figyelek néha elmúlik hol van hol nincs most pl érzem nem konkrét fájdalomnak mondanám de kellemetlen.

2022. júl. 5. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, ha azt kéred.

Kicsit több lesz az ára, ha neked nem zavar

2022. júl. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, hogy néha hidegre érzékeny volt, de pár hó után elmúlt
2022. júl. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fura ma semmi bajom,pedig most is volt minimális klíma
2022. júl. 7. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!