Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lapátfog feletti ciszta után...

Lapátfog feletti ciszta után 1 évvel genny szivárog az orrcsontomból belül mi lehet?

Figyelt kérdés

Eltávolított ciszta után 1 évvel panoráma röntgen csontosodast mutat nincs jele semminek

Viszont 2 hónapja erős sárga fika jelent meg egyik orromba, egy kiálló kemény görcsből szivárog.

1 hónapja már másik orromba is megjelent sorba 2-3 ilyen görcs és zöldes színű gennyszagú kis száraz hártyát szedek ki mint fika, de egyértelmű h ez nem az…

Fül-orr gégészetre bő 3 hét az időpontom.

CT re írtam pár helyre meg nem jött válasz, hogy arcureg CT v fogászati kellene vagy együtt hogy lehet.

Emellett pedig fő gondom hogy szoptatok és nem tudom mennyire veszélyes a kisbabámra a CT, a panoráma rontgennek se örültem de szükséges volt az is..


Valamint igen… elég ijesztő, de mennyire lehet veszélyes?


Sehol nem találok infót, mint gennytől szivárgó orrcsont.



2022. júl. 16. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Foggyökérciszta.
2022. júl. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy arcüregciszta.
2022. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!