Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kicsit szokatlan kérdés, de...

Kicsit szokatlan kérdés, de magas lány vagyok (176 cm) és a serdülőkor közepén (15 éves), az segíthet a növésem "megállításában", ha minden nap edzek egy órát, erősítek?

Figyelt kérdés
(lehet hogy hülyeséget) olvastam, hogy ugye az izmok megkötnek, nem növünk tovább. pl tornászok azért alacsonyak..

2016. ápr. 27. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Baromság, edzhetsz nyugodtan. Tornásznak eleve az alacsonyabbak mennek.
2016. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
A tornászok odamennek 4 évesen, mert az apja alacsony volt, de valami miatt nem lett tornász, szóval elviszi a gyereket edzeni. Növésben már nem fogsz megállni 15 évesen az edzéstől. A magas csajok meg amúgy is dögösek.
2016. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem már nem is nősz többet, a lányok hamarabb megállnak a növésben.
2016. ápr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

A magas csajok sexy-k, nem kell bánni.


Nem azért magas egy kosaras, mert kosarazik.

2016. ápr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a gyors választ! :) hát, az a baj, hogy minden fiú alacsonyabb nálam, vagy ugyanakkora, kevés a kivétel.
2016. ápr. 27. 20:32
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Én nem hiszem el, hogy kevés magasabb fiú van nálad,Magyarországon 176 cm a férfi átlagmagasság,eszerint annyi nálad magasabb személynek kell lenni mint amennyi alacsonyabb van.

Az más, hogy te 15-16 évesek között keresgélsz akik pont ebben az időszakban kezdenek megnyúlni,2-3 év múlva beérik a srácok is a magasságod.


Mondjuk én 12 évesen voltam annyi mint te :D

2016. ápr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem, de attól az edzés nem fog ártani. Majd megnőnek a fiúk is, nem kell izgulni :D
2016. ápr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kovpet ***** válasza:
#6: Azért az átlag és a medián fogalmának majd nézz utána alkalomadtán :)
2016. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
8. Érthető volt így is amit írtam és le lehetett szűrni a lényeget,bőven van nála magasabb srác is.
2016. ápr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!