Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek ha nagyon rossz...

Mit tegyek ha nagyon rossz állapotban vannak a fogaim 20 évesen és nem merek fogorvoshoz menni ezért?

Figyelt kérdés
Már évek óta halogatom, van egy röntgenem de azóta se mertem elmenni szájsebészhez, pedig már annyira rosszak a fogaim, hogy beszélni se merek másokkal, egy le is tört elől már évekkel ezelőtt de még mindig nem kezdtem vele semmit. Tudom, hogy ez így nincs rendben de félek a lecseszéstől, megvetéstől, hogy mit fognak rólam gondolni. A szentkirályiba kellene mennem elvileg..
2022. júl. 30. 06:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nem a szuritól félsz, nem a tevékenységtől a szádban, hanem a piszhés részétől?


Ez a jobbik eset.


Póker arc és egyébként tényleg mielőbb menj el mert a fogaidra még sokáig szükséged lesz és komoly téma ha elveszítenéd őket! (gondolj bele, hogyan ennél fogak nélkül?)


Most még remélhetőleg menthetőek!


Bátran!

2022. júl. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Hali így voltam. Már pótolni kellett 5 fogam. Sajnos elég volt rendbe tenni. És anyagilag is. 25/l

Minél hamarabb menj el és ne halogasd!!!!

2022. júl. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
(Hozzateszem nem fajt) semmilyen művelet sem. 2 voltam. :) sőt meg élveztem is a végére menni…
2022. júl. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
a Szentkirályi jó. menj el, mert nagyon rossz lesz később, ha most nem csináltatod meg. ne foglalkozz vele, hogy mit gondolnak. teljesen mindegy. utána nem találkoztok soha többé. láttak már ők ennél rosszabbat is.
2022. júl. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Azt ajánlom én is, hogy menj el, kezdj bele. Az elején nehéz, de majd mikor már ismered a lehetőségeket, meg már tudod, hogy x idő múlva rendben lesz, az jó érzés lesz,akkor tudod majd, hogy megérte.
2022. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bferike ***** válasza:
84%

Ha van, ami nem tud megjavulni, csak rosszabbodni, az a fog.

Teljesen felesleges időhúzás amit csinálsz. Jobb nem lesz, csak rosszabb.

Nem kell szégyelned magad, a jó fog genetikai adottság, az ápolás max 20%-ot számít.

A lényeg, hogy olyan orvost, helyet válassz, ahol nem stresszelsz.

2022. júl. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!