Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Olyan van hogy az orvos nem...

Olyan van hogy az orvos nem veszi észre hogy megnyilt az arcüregem ?

Figyelt kérdés

Mar kiirtam pár kérdést ezzel kapcsolatban, de nagyon remélem hogy esetleg valaki hozhaerto válaszol.



Múlt hét pénteken kihuztak a felső 7es fogamat , jobb oldalon. ( ragofog)


Ma ( hétfőn) vissza kellett mennem , be van gyulladva , az orvos kitisztitotta a sebet, ami iszonyatos fájdalommal járt,azt hittem meghalok .


Pelicilint írt fel ,amit egy hétig szednem kell. Elvegezte a sinus próbát, szeribte nem nyílt meg az arcüregem , de mondtam neki hogy amíg a fogamat csinálta, éreztem hogy a szambol valami folyik az otromba és szerintem igenis megnyilt. Megnezte szondaval,azt mondta minden rendben .


Kimenet a rendelőbol, fúj a szél. A szám csukva van , és érzem ahogy veszem a levegőt az orromon hogy bearamlik a számba, a lyukon át érzem.


Akkor megiscsak nyitott az arcüregem ?!


Szerdán vissza kell mennem kontrollra , megemlitem megegyszer . Nem is ertem miert nem varrja össze. Nagyon elegem van ebbol az egeszbol


2022. aug. 1. 11:36
 1/6 A kérdező kommentje:
* kimentem a rendelobol....
2022. aug. 1. 11:38
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Ha most sem fog látni semmit, akkor menj másik fogorvoshoz!

Bár, gondolom ez ingyenes. Nem tudom van e pénzed magánfogorvosra. Ő tutira megmondaná, van e probléma az arcüregednél vagy nincs!

2022. aug. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ausztriaban élek, úgyhogy itt általában nem szoktak elcseszni, mondjuk elég fiatal a doki . Van egy szuper orvosom de ő most sajnos nyaral augusztus 15ig .


De ha szondaval is megnezte akkor elvileg nem lehet baj ?!

2022. aug. 1. 11:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg akkor nem! De!

Nekem 2015 - ben gyökérkezelést kellett végezni az egyik fogamon. Elvileg jól sikerült, nem fáj.

Ám, azóta is, ha megnyomom egy ponton az arcomon, kissé érzékeny, fáj!

Megröntgeneztek, de nem látnak ott semmi problémát. A fogam is rendben van. Szóval, nem tudok mit csinálni, együtt élek vele és nem nyomkodom.

2022. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hu, jó lenne ha nem fuseralna el a szamat. 😑
2022. aug. 1. 12:45
 6/6 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
Nekem magyar sztk fogorvos tömte a húzásérett fogat. Azóta magánba járok. A magánban is beletört a már megindult felszini töréses fog. Nézesd meg mindenképp!
2022. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!