Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig tarthat ez az érzés?

Meddig tarthat ez az érzés?

Figyelt kérdés

sziasztok! jobb felső hatos kihúzásán döntöttem,ugyanis 8hónapja időszakonként arcüreg fájdalmat okozott. (zsibbadás,szem és. halánték fájdalom stb .)

18napja kihúzták, a vérdugó benne maradt ,nem nyîlt meg az arcüreg ,de az arc zsibbadás ,fejfájás megmaradt .visszamentem , de azt mondták türelem . vannak jobb és rosszabb napok . lelkileg már megvisel.kérdésem lenne egy gyulladt fog eltávolîtás után mennyi a regenerálódasa az arcüregnek ? 31/N



2022. aug. 2. 19:42
 1/2 A kérdező kommentje:
*idegelt fog volt .
2022. aug. 2. 19:42
 2/2 anonim válasza:
Szia , tudom ez nem igazán segit ,de elmondom hogy en is így vagyok. Jobb felső 7es . Múlt hét péntek óta szenvedek . Begyulladt a sebhely, holnap másodszorra megyek vissza , fáj az egesz arcom , a fülem, mindenem . Rettenetes ! Arról nem beszélve hogy egy hatalmas lyuk tátong a fogam helyen ! Kitartás!
2022. aug. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!