Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Dalacin mellé lehet szedni...

Dalacin mellé lehet szedni fájdalomcsillapítót? Már nem tudom elviselni a fájdalmat.

Figyelt kérdés
Tegnap elkezdtem szedni a fogamra Dalacint, viszont a fájdalmat már nagyon nehezen tudom elviselni, aludni sem tudok miatta. Metapirint lehet mellé szedni, amíg nem jutok el fogorvoshoz?🥲

2022. aug. 19. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Dalacin nem fajdalomcsillapito, hanem antibiotikum, igy nyilvan kell melle valami. En a flector porra eskuszom,nekem csak az hat fogfajasra.
2022. aug. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a gyors választ!:)
2022. aug. 19. 18:00
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

A GYK cenzorainak üzenném, hogy orvosi kérdésekben tanácsot kérni és adni krvára nem egy GYK kategóriájú oldal profilja. Tudod mér'? Mer' veszélyes! Ha itt valamelyik hülye rossz tanácsot ad és a kérdezőnek mondjuk valami baja lesz akkor mi van?



De azért gratulálok a munkásságotokhoz, hozza a szintet.

2022. aug. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy teljesen releváns válasz volt az 1estől. Nem a rákgyógyításra adott tippet. Az antibiotikum receptköteles, azt meg is kapta az orvosától a kérdező, fájdalomcsillapítót viszont nem kuruzslás bevenni...
2022. aug. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
A dalacintól olyan szinten fogsz 2 hétig fosni, hogy a fogfájásod lesz ami legkevésbé érdekel majd....
2022. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mivel antibiotikum, nyilván kell mellé normaflore, amit bőszen fogyasztok...szóval nem, nem lesz gond.😂 És inkább ez, mint a fogfájás.
2022. aug. 19. 20:46
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Ma egy hónapja, hogy a fogam miatt egy hétig én is dalacint szedtem napi hármat mellé enterolt és azóta sincs semmilyen hasmenés, szóval ez nem törvényszerű.

Egyébként kérdező az első 3 napban én is flector poron éltem olyan fájdalmaim voltak (nekem mondta is a doki, hogy ír fel fájdalomcsillapìtót és nyugodtan szedjem meg jegeljem), aztan hatott az antibiotikum és javult a helyzet, de nem kívánom senkinek az élményt.

2022. aug. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Annita09 válasza:
90%
Kedves kérdező! Hogy áll a fogad? Én kedd óta majd meg bolondulok!:( szedem a dalacint de nem hat! Ma erre még szájzárat kaptam és az állam alatt kijött egy fájdalmas csomó( remélem csak nyirokcsomó és nem a genny húzódott oda).
2022. aug. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát igen, sajnos nem egy leányálom.:( Tegnap, már nem volt olyan vészes a helyzet, mint az elmúlt napokban. A dalacint folyamatosan szedem, viszont fájdalomcsillapítót már csak este kell bevennem, az alváshoz. Bízok benne, hogy hétfőig jobb lesz a helyzet. Végre már tudtam úgy aludni, hogy nem akart kiszakadni a fogam a helyéről.


Annita09, kitartást neked!:(

Sajnálom, hogy nem hat a dalacin, viszont remélem, hogy hamarosan neked is jobb lesz a helyzeted.

2022. aug. 21. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!