Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha nem biztos, hogy elég a...

Ha nem biztos, hogy elég a fogtömés és gyökérkezelés kell, de szeptemberre kaptam csak időpontot, addigra rosszabbodhat?

Figyelt kérdés
Szeptember végére kaptam időpontot a fogorvoshoz, aki nem tudja hogy a tömés elég lesz-e. Én viszont nagyon el szeretném kerülni a gyökérkezelést, ha addig így marad, akkor rosszabbodhat annyira, hogy már nem lesz elég a tömés?
2022. aug. 22. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, rosszabbodhat. Hogy mennyit, azt nem tudjuk, nem ismerjük a mostani állapotot (mielőtt leírnád hogy most milyen, látatlanban még egy fogorvos sem tudja megmondani).

Vagy elég lesz a tömés, vagy nem.

2022. aug. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A fogorvos azt mondta, hogy határeset. Valahol azt írják, hogy azonnal meg kell csinálni, valahol pedig azt, hogy pár nap/hét alatt még nem valószínű, hogy ennyit rosszabbodna.
2022. aug. 22. 13:59
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet megjósolni, pont azért, mert határeset.

Valószínűleg nem azért nem csinálta meg most a fogorvos, mert nincs hozzá kedve és imád inkább később gyokerkezelni, hanem mert tele van írva a naptára.

És igen, valamivel biztosan magyobb az esély arra, hogy majd gyokerkezelni kell, akkor is ha ez nem számottevő.

2022. aug. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!