Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj az egészséges fog húzása?...

Fáj az egészséges fog húzása? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom,hogy nagyon sok ehhez a kérdéskörhöz kapcsolódó téma van fent az oldalon, de azért szeretném a személyes problémámat megosztani és a félelmemet enyhíteni. 🙂


Szerdán megyek egy magán dokihoz foghuzás céljából, igazából fogszabályzó miatt kellene 1 fogat (Jobb felső, hátsó 7es nagy örlő) kihúzni.


A kérdésem: Fájni fog? Eddig semmi problémám nem volt vele. Borzasztóan félek 🙁



2022. aug. 22. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
nem fáj, ad érzéstelenítőt.
2022. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Semmit nem éreztem, mikor húzták.
2022. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Utána fáj, amikor kiáll a zsibbadás.
2022. aug. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát szerintem ez orvos meg felszereltség függő is. Magánba járok fogászatra, húztak is, semmit nem éreztem közben, de anno volt olyan nem magánban, amikor kifejezetten fájt egy húzás, de voltam már TB szájsebészeten, ahol nem éreztem szintén semmit. Nem tudom igazából mitől függ, de szerintem az aggódás több, mint maga a fájdalom.
2022. aug. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!