Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jobb alsó bölcsességfog műtét...

Jobb alsó bölcsességfog műtét miatti idegsérüléssel normális a nagy fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 5 hónapja volt bölcsességfog műtétem. A nyelvem jobb oldalát azóta sem érzem, ami már egyentalán nem zavar, viszont gyakran vannak fájdalmaim, feszítő érzés a nyelv jobb oldalán, fájdalom a nyelv alatt,ahol fut az ideg, illetve a műtét helyén. Ha valamelyik részhez ezek közül akár az étel hozzáér,akkor megfeszül,benyilal,mintha az ideghez érne hozzá. Jobb oldalon fogínyérzékenységet is tapasztalok. Az orvos csak annyit mondd, hogy nem tudja,hogy így marad e a fájdalom, de egy egész életet így lelélni.. (23 éves vagyok)

Akinek esetleg volt hasonló idegsérülése, ő mit tapasztalt? Van e értelme további vizsgálatokra menni máshova, és ha igen, tudnátok ajánlani valakit a dunántúlon, de akár messzebb is?

Nagyon köszönöm,ha válaszolsz!



2022. aug. 28. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt hasonló problémám, nem érdemes halogatni ehhez a legjobb orvosok kellenek. De nem bölcsességfog.


[link]

Fogászati és Szájsebészeti Oktató Intézet


Ott a telefonszám hívjad fel őket és kérjél időpontot. Velem csodát tettek a legjobbak az országban.


Én se Pesten élek, de megérte többször felmenni. NE várjál semmire.

2022. aug. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, mindenképp felhívom őket!
2022. aug. 28. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!