Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Félek a bölcsességfog műtéttől...

Félek a bölcsességfog műtéttől. Mit tegyek? 16/l

Figyelt kérdés
Jövőhéten szedik ki a jobb alsó fogamat,még nem Nőtt ki.A jobb felsőt már kivették,az sem volt kinőve,de annyira fent volt a fog,hogy nem hatott rendesen az érzéstelenítő,és nagyon fájt közben.2 óra alatt szedték ki.Az alsótól azért Félek,mert ott sok az ideg.Attól tartok,hogy megsérül,és érzet kiesésem lesz,vagy ilyesmi.Erre mennyi az esély?

2015. aug. 6. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Hát szerintem válts orvost, mert nekem 3-at szedtek ki (bölcsit) és egyik sem fájt kicsit sem, és 30 perc volt a max. 2 óra? Jézusom!
2015. aug. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg amúgy... ha fájt, miért nem szóltál?
2015. aug. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még nem kinőtt bölcsességfog esetében normális a 2 óra, az viszont nem, ha közben erős fájdalmat éreztél. Ilyenkor mindig jelezni kell az orvosnak!


Én a helyedben nem félnék az idegektől, nem szokott ilyen jellegű probléma adódni. Az utána következő pár napig tartó duzzanat szerintem kellemetlenebb, mint a húzás maga.

2015. aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!