Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek ha a fogorvosom...

Mit tegyek ha a fogorvosom nem akarjam vallalni a beavatkozast? Valaki tud mondani budapesten olyant aki vállalná?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon beggyulladt fogam ami már éjjel nappal kegyetlenül fáj de a fogorvos azt mondta hogy nem csinál semmit vele mig nem megy le a gyulladás. de már 3 napja szedem az antibiotikumot és nem megy le. kértem hogy huzza kimert már nem birom ugy fáj de azt mondta mivel nagyon gyulladásban van ezért nem hat az érzestelenitő ő meg ugy nem csinalja.

2022. szept. 15. 08:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
hat igen a magánfogászat az drága. de ha elmennek magánba ott vajon kihuznák
2022. szept. 15. 11:36
 12/13 anonim ***** válasza:
Olyan magánrendelőt keress, ahol szájsebészet is van. Pl. ahol implantátumokkal foglalkoznak.
2022. szept. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nskem nemrég volt szedálásban bölcsességfog műtétem, 170.000 Ft volt a szedálás, igaz, semmit nem éreztem, nem is emlékszem semmmire. Ehhez jön a CT, fogak eltávolítása, minden egyéb, összesen 300.000 Ft volt a számla. 3 db fogat távolítottak el. Nekem is gyulladt volt mind, bár nem fájtak így, inkább tompán az íny. Viszont egy hónapot kellett várni a beavatkozásra a szedálás miatt. Ezt aneszteziológus végzi, előzetes vizsgálat kell. Nem végeznek sehol se szedálást, se altatást pár napon belül. Az altatás 300.000 lett volna. Nem vagyok altatható meglévő betegségek miatt, de felesleges is lett volna. Igaza van a fogorvosnak, előbb le kell vinni a gyulladást. Másképp nem bírod ki a húzást. Az antibiotikum néhány nap alatt hat. Mikor én kaptam, azt hiszem a 3.nap után volt javulás, nem rögtön.
2022. szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!