Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van olyan hogy mennyi fogat...

Van olyan hogy mennyi fogat húzhat ki maximálisan egy fogorvos?

Figyelt kérdés

Fiam 8 éves, első fogai nem sorban állnak, így kapott éjszakai fogszabit. A fogorvosa szeretne 9 tejfogat kihúzni, hogy gyorsabban jőjjenek ki a többi fogai. Legyen hely nekik. De ezzel a gyerek egy ideig nagyon enni sem tudna. Nagyon megijedtem most engedjem ezt?

Mashol is volg ilyen? A fogakat egyszerre húzná aki, bódítással.


2022. okt. 20. 15:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem, én itt nem szoktak. Max kettő és az is csak egy oldalon. Amúgy meg keress masik orvost, ugyanis attól nem fog gyorsabban ki nőni a maradandó fog, hogy kihuzzak q tejfogat....
2022. okt. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy másik dokit és kérdezd meg.
2022. okt. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Tejfogra nem szoktak fogszabit tenni. Én felkeresnek másik orvost is.
2022. okt. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Felteszik, mert màst is tervez csinálni, pl szájpadlàst tágít.

Kèrdező, az én lányom is 8 évesen kapott fogszabit, de fel sem merült, hogy 1 tejfogát is kihúznák. Én keresnék másik orvost. Lehet ezt kíméletesebben is csinálni.

2022. okt. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

Keress másik orvost.

A lányomnak gyötrelmesen rossz tejfogai vannak. A doki azt mondta h ki kellene húzni (a hátsó 4 őrlő gyalázat) Max 2t húz egyszerre (bódításban)

Abban maradtunk hogy mivel nem fájlalja, nincs gondja vele így nem biztos h közel 200 ezret megér ez a story

2022. okt. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Már ennek az orvosnak 250 ezret ott hagytunk, magán úton vagyunk nálam.

Ez a húzás szintén 250 lenne, a fogszabi alsó felsó fogakra 1.2 millió. A kezelési tervvel mindennel együtt. Ami igazán jó lenne, a gyerek fogai rendeződnének de milyen áron? Az a sok foghely, hogy fáj majd

2022. okt. 20. 18:43
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem, valami lehúzós dokihoz jársz. Inkább hagynám nála a 250 et, amit eddig kiperkáltam, mint hogy még 1 millát kifizessek neki mert nála kezdtunk
2022. okt. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy konzultáció kb 15 ezer, menj masodvéleményre
2022. okt. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Mekkora trauma lenne már egy 8 eves gyereknek, hogy felébredj és hiányzik a szájából 9 fog. Biztos hogy nem engedném! Suliban csúfolnák, beszélni nem tudná, enni se suli időben. Gyorsabban nem nő az a fog aminek csakn9-11 éves korban kell kibújni


Milyen háborodott orvoshoz viszed a gyereked??

2022. okt. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Magán fogászat bpesten, nem rossz hírű mert erdélyi mónika is oda hordja a gyerekét
2022. okt. 20. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!